با تلاش محققان ایرانی؛

خدمات آنلاین پستی را آنلاین دریافت كنید

خدمات آنلاین پستی را آنلاین دریافت كنید

وبی كارت: پژوهشگران یكی از شركت های دانش بنیان با همكاری شركت پست، خدمات پست غیر حضوری را در چارچوب ˮپیشخوان مجازی پستیˮ معرفی كردند كه بگفته آنها از این طریق امكانات كامل دفاتر پستی به صورت غیر حضوری برای كاربران فراهم گشته است.


به گزارش وبی كارت به نقل از ایسنا، به منظور رفع دغدغه ماندن در خانه یكی از شركت های دانش بنیان پیشخوان مجازی پستی را عرضه نموده و به مشتریان كمك می نماید تا در خانه بمانند و با استفاده از این پیشخوان خدماتی همانند آنچه كه از یك دفتر خدمات پستی ارائه می شود را دریافت نمایند.
مهرداد ملك محمدی، مدیرعامل این شركت دانش بنیان با اشاره به خاصیت های این پلتفرم، اظهار داشت: این پلت فرم دانش بنیان با همكاری شركت ملی پست به نتیجه رسید و توسط آن امكانات كامل یك دفتر پستی برای كاربر فراهم می شود و كاربران بدون مراجعه حضوری می توانند از خدمات آن بهره مند شوند.
وی با اعلان اینكه این سیستم به تمامی دفاتر پستی كشور متصل است و در آن كلیه فرایندهای ثبت و صدور بارنامه به صورت آنلاین انجام می شود، اشاره كرد: بعد از ثبت كلیه مرسولات به صورت روزانه توسط شركت پست از محل فرستنده در سراسر كشور جمع آوری و ارسال می شود. این اقدام امكان ارائه خدمت به ۶۰ هزار مرسوله پستی را در ماه فراهم نموده است، همین طور در سال ۳۰۰ هزار مرسوله ریلی بوسیله این پیشخوان مجازی پست ارسال می شود.
ملك محمدی همین طور تصریح كرد: دریافت خدمات از این پیشخوان مجازی علاوه بر كاهش هزینه ها، حذف مراجع به دفاتر پستی را به همراه دارد. البته دفتر مجازی پستی فوق امكانات ویژه دیگری شامل جمع آوری بسته پستی از محل ارسال كننده توسط ماموران پست سراسر كشور، محاسبه آنلاین نرخ (بر اساس فهرست تعرفه خدمات پستی)، صدور آنلاین باركد یا كد رهگیری پستی، صدور فاكتور استاندارد پستی به صورت آنلاین و ارسال پیامك كد رهگیری را دارد.
منبع:

1399/01/20
19:03:36
5.0 / 5
2937
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت