برای كادر مقابله با كرونا؛

تولید ۱۰ هزار دست لباس ایزوله چند بار مصرف آنتی باكتریال

تولید ۱۰ هزار دست لباس ایزوله چند بار مصرف آنتی باكتریال

به گزارش وبی كارت وزارت صنعت، معدن و تجارت از تولید 10 هزار دست لباس ایزوله چندبار مصرف آنتی باكتریال به منظور استفاده كادر درمانی مقابله با كرونا اطلاع داد.


به گزارش وبی كارت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاونت امور صنایع وزارت صمت در زمینه استفاده از ظرفیت صنایع تولیدی و تامین محصولات مقابله با كرونا و تامین مواد اولیه و هماهنگی با تشكل­ها، به كلیه واحدهای تولیدكننده درباب تامین اقلام مورد نیاز در سه شیفت كاری ابلاغ نمود.
برنامه ریزی بمنظور جلوگیری موقت از صادرات مواد اولیه، واسطه ای و محصولات نهایی در رابطه با مقابله با ویروس كرونا، برگزاری جلسات گوناگون با تولید كنندگان و تشكل­های صنفی برای تامین اقلام و تولید دستگاهها و ماشین آلات مورد نیاز از دیگر اقدامات در این راستا بود.
همچنین خیلی از كارخانه ها خط تولید خودرا به تولید لوازم مورد نیاز جهت مبارزه با كرونا تغیر دادند و از ظرفیت واحدهای تولیدی استانها در تهیه و تولید انواع مواد بهداشتی و ضدعفونی كننده و لوازم یكبار مصرف، استفاده بهینه شد.
تولید ۱۰ هزار دست لباس ایزوله چند بار مصرف آنتی باكتریال برای كادر مقابله با كرونا
ایدرو نیز منابع مالی به­منظور واردات الكل مورد نیاز اقلام بهداشتی بوسیله شركتهای تابعه تامین سرمایه در گردش را تامین كرد و تولید ۱۰ هزار دست لباس یكپارچه ایزوله ضد نفوذ چند بار مصرف آنتی باكتریال مناسب (نانویی) برای كادر مقابله با كرونا با رقم حدود ۲۰ میلیارد ریال با شركت توانمند دانش بنیان داخلی را در دستور كار نهاد.
از سوی دیگر هماهنگی های لازم با قرارگاه زیستی سازمان پدافند غیرعامل جهت پشتیبانی از شركت های دانش بنیانی كه در زمینه تولید كیت­های مولكولی تشخیص كرونا فعالیت می­نمایند با همكاری صندوق صنایع پیشرفته به انجام رسید.
تشكیل قرارگاه رصد و پایش تولید و تامین ستاد مقابله با كرونای وزارت صمت در روزهای نوروز و حذف مجوز ایجاد واحد تولیدی ماسك و الكل و حذف تشریفات واردات اقلام بهداشتی (صرفاً با تایید وزارت بهداشت)و كاهش حقوق ورودی واردات ماسك و لباس­های پزشكی از دیگر اقدامات بود.
تامین اقلام بهداشتی مقابله با كرونا به مبلغ ۱۳۶ میلیارد تومان
ایمیدرو اقلام بهداشتی مقابله با كرونا به مبلغ ۱۳۶ میلیارد تومان را تامین كرد و ممنوعیت موقت صادرات مواد اولیه، واسطه ای و محصولات نهایی در رابطه با مقابله با ویروس كرونا و پیگیری و هماهنگی جهت ساخت ماشین آلات تولید ماسك در كشور (كه نخستین نمونه آن ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ به ثمر نشست) نیز از دیگر كارهای انجام شده بود.

مهلت سه ماهه جهت از سرگیری اقساط توسط صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع كوچك و مهلت سه ماهه جهت از سرگیری اقساط حق بهره برداری اراضی واگذار شده و تمدید شرایط واگذاری زمین در شهركهای صنعتی تا اختتام اردیبهشت ۱۳۹۹ مقرر شد.

1399/01/02
14:51:08
5.0 / 5
3143
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت