از امروز؛

امكان استرداد تلفنی بلیت قطار فراهم گردید

امكان استرداد تلفنی بلیت قطار فراهم گردید

به گزارش وبی كارت برای استرداد بلیت قطارهای مسافری شركت های حمل و نقل ریلی رجا و سفیر از راه تلفن ۱۵۳۹، تلفن همراهی كه شماره آن هنگام خرید در سامانه فروش ثبت شده، باید حتما نزد متقاضیان باشد.به گزارش وبی كارت به نقل از مهر، شركتهای حمل و نقل ریلی مسافری رجا و سفیر به منظور رفاه مسافران و حفظ سلامت آنان از امروز دوشنبه (۲۶ اسفندماه) استرداد بلیت قطارها را از راه تلفن ۱۵۳۹ هم انجام می دهند.
این شركت های مسافری ریلی می افزایند: از ساعت ۱۰ بامداد دوشنبه ۲۶ اسفند ماه ۹۸ هر كدام از مسافران شركت های رجا و سفیر كه تمایل به استرداد بلیت های خویش را دارند می توانند از راه سامانه ارتباط با مشتریان با تلفن ۱۵۳۹ تماس و به صورت تلفنی نسبت به استرداد اقدام نموده و وجه بلیت خویش را حداكثر ظرف ۴۸ ساعت دریافت نمایند.
شایان ذكر است متقاضیان استرداد هنگام تماس می بایست «شماره سریال بلیت های صادره»، «شماره تلفن همراه (موبایلی)» كه هنگام خرید بلیت ثبت كرده اند و همینطور «شماره كارت بانكی» یكی از افرادی كه بلیت به نام وی صادر شده را جهت تطبیق و استرداد وجه اعلام كنند.
برای استرداد بلیت های رجا و سفیر تلفن همراه ثبت شده را نزد خود داشته باشید
این شركت های مسافری ریلی همینطور اعلام كردند: متقاضیان استرداد بلیت قطار این دو شركت هنگام تماس با تلفن ۱۵۳۹ لزوماً باید تلفن همراهی كه هنگام خرید در سامانه فروش به ثبت رسانده اند را نزد خود داشته باشند تا كد ارسالی از راه پیامك را همان لحظه به اپراتور ۱۵۳۹ اعلام كنند.
عملیات استرداد بلیت قطارهای شركت های رجا و سفیر از راه سامانه ارتباط با مشتریان با تلفن ۱۵۳۹ از ساعت ۱۰ بامداد امروز (۲۶ اسفند ماه ۹۸) برای متقاضیانی كه تمایل به استرداد بلیت قطارهای خویش را دارند شروع شده و وجه بلیت با انجام عملیات استرداد به حساب فرد واریز خواهد شد.
گفتنی است، بلیت های استرداد شده از راه سایر سامانه های فروش (وب سرویس ها، آژانس ها و …)، امكان استرداد مجدد از راه تلفن ۱۵۳۹ را نخواهد داشت.


منبع:

1398/12/26
14:27:26
5.0 / 5
3178
تگهای خبر: اپراتور , تلفن , سرویس , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت