یك مقام مسوول اعلام كرد:

اجاره زمین برای استخراج ارزهای دیجیتال

اجاره زمین برای استخراج ارزهای دیجیتال

وبی كارت: رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از صدور مجوز واگذاری ۴۰ هكتار از اراضی منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی به سرمایه گذاران آگاهی داد.


به گزارش وبی كارت به نقل از شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، محمد مهدی كربلایی، اظهار داشت: در امتداد طرح جامع توسعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و بر طبق مصوبه هیئت مدیره این مجموعه، مجوز واگذاری ۴۰ هكتار از اراضی منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی به سرمایه گذاران به دفتر مناطق آزاد و ویژه این مجموعه ابلاغ گردید و سرمایه گذاران پروژه های تولیدی و لجستیكی می توانند برای كسب اطلاعات مورد نیاز به دفتر امورمناطق آزاد و ویژه شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بازگشت كنند.

مدیرعامل شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ادامه داد در سالی كه گذشت تابحال ۲۰ شركت در حوزه بازرگانی ثبت شركت كردند و ۴۰ شركت متقاضی دیگر در حال ارائه مدارك جهت ثبت در این منطقه هستند.

وی با اشاره به اهداف ترسیم شده برای شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) جهت تبدیل شدن به قطب اول بار در منطقه بیان داشت باتوجه به ظرفیت حمل و نقل تركیبی در شهر فرودگاهی، لجستیك بعنوان محور توسعه این مجموعه در نظر گرفته شده و در این عرصه ۴ تفاهم نامه با شركت های حوزه واردات و صادرات منعقد شده است. چونكه در امتداد اهداف توسعه پایدار این مجموعه مشغول واگذاری زمین جهت ایجاد انرژی های تجدیدپذیر و استخراج ارزهای دیجیتال در منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی هستیم.


منبع:

1398/12/11
13:47:41
5.0 / 5
3732
تگهای خبر: دیجیتال , مجوز , هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت