كمك 10 میلیارد دلاری ثروتمندترین فرد جهان به حفظ محیط زیست!

كمك 10 میلیارد دلاری ثروتمندترین فرد جهان به حفظ محیط زیست!

وبی كارت: ثروتمندترین فرد جهان اعلام نموده كه می خواهد 10 میلیارد دلار از ثروت خودرا در امتداد مقابله با تغییرات آب و هوایی در جهان خرج كند.


به گزارش وبی كارت به نقل از ایسنا، جف بزوس، مدیر شركت آمازون كه بعنوان ثروتمتندترین فرد جهان شناخته می شود، اعلام نموده كه می خواهد ۱۰ میلیارد دلار از سرمایه خودرا بمنظور حفاظت از محیط زیست و مقابله با تغییرات آب و هوایی در جهان وقف و خرج كند.
از آنجاكه سال هاست دانشمندان و فعالان محیط زیست درباب تغییرات آب و هوایی در جهان به دولتمردان در كشورهای مختلف آگهی داده اند و این تغییرات نیز در سال های اخیر مشكلات و دردسرهای بزرگ و جبران ناپذیری را در سراسر جهان به وجود آورده است، جف بزوس - مدیرشركت آمریكایی آمازون - كه بدون شك یكی از بزرگترین غول های تكنولوژی در جهان محسوب می شود، روز دوشنبه از اختصاص دادن یك بودجه ۱۰ میلیارد دلاری از ثروت و سرمایه شخصی خود بمنظور محافظت از محیط زیست و مقابله با تغییرات آب و هوایی آگاهی داده است.
وی در این خصوص ابراز امیدواری كرده كه شاید بتواند با ثروت و سرمایه گذاری در این بخش، كمك كوچكی در امتداد حفظ محیط زیست در ایالات متحده و بسیاری دیگر از كشورهای جهان كند.
منبع:

1398/11/29
14:50:01
5.0 / 5
3630
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت