بیت كوین 10 هزار دلار را رد كرد!

بیت كوین 10 هزار دلار را رد كرد!

به گزارش وبی كارت ارزش بیت كوین در معاملات امروز بیشتر از پنج درصد افزایش یافته است.


به گزارش وبی كارت به نقل از سی ان ان، بعد از آن كه رئیس بانك مركزی آمریكا از سرمایه گذاری این بانك بر روی توسعه ارزهای دیجیتالی سخن گفت، ارزش بیت كوین جهش محسوسی را تجربه نمود. با این وجود جروم پاول گفته است كه ارزهای دیجیتالی در حال تبدیل شدن به یك ریسك سیستماتیك برای نظام دلاری هستند.
آرتور هایز، مدیرعامل موسسه " بیت مكس" اظهار داشت: شیوع گسترده كرونا در سطح جهان سبب شده است كه تقاضا برای ارزهای دیجیتالی به سطح بسیار بالایی برسد. حالا زمان جشن گرفتن بیت كوین است و معامله گران می توانند انتظار سود خوبی از نوسانات بازار داشته باشند.
از جانب دیگر شماری از قانون گذاران آمریكایی در كنگره این كشور با اشاره به پیشرفت سریع چین در حوزه ارزهای دیجیتالی از بانك مركزی خواسته اند تا به كار بر روی مطالعات ارزهای دیجیتالی شدت بخشد. جروم پاول در واكنش به این انتقادات گفته است كه فدرال رزرو به شكل جدی در كوشش برای پشت سر گذاشتن چین در توسعه ارزهای دیجیتالی است. این مواضع پاول كه اختلاف قابل توجهی با اظهارات قبلی وی دارد سبب افزایش تقاضای خرید ارزهای دیجیتالی شده است. پیشتر پاول گفته بود با عنایت به موجود بودن ابزارهای متنوع پرداختی در آمریكا، در آینده نزدیك نیازی به توسعه ارزهای دیجیتالی وجود ندارد.
بهای بیت كوین بعد از آن كه در هفته های اخیر تا ۵۰۰۰ دلار هم كاهش یافته بود در معاملات امروز با ۵.۰۹ درصد افزایش به ۱۰ هزار و ۲۷۲.۱۲ دلار رسید تا در یكی از بالاترین سطوح سه ماه اخیر قرار گیرد. نوسانات شدید بیت كوین سبب شده است كه خیلی از افراد نسبت به ورود برای معامله این ارز احتیاط كنند؛ چون كه در بازه زمانی ژوئن تا دسامبر ۲۰۱۷ ارزش بیت كوین ۴۰۰ درصد افزایش یافت اما در بازه زمانی اكتبر تا دسامبر سال قبل ارزش آن ۳۰ درصد كاهش پیدا كرد. بیت كوین حالا حدود ۱.۵ برابر ارزش ابتدای سال جاری خود قیمت دارد و اختلاف نظر بین مسیر قیمت آینده آن در میان تحلیل گران بالا است.
علاوه بر بیت كوین، قیمت خیلی از ارزهای دیجیتالی دیگر هم صعودی بود؛ بگونه ای كه اتریوم با ۱۳.۴۶ درصد افزایش به ۲۵۰.۱۰ دلار، لایت كوین با ۵.۶۷ درصد افزایش به ۷۸.۱۵ دلار، دش با ۶.۵۹ درصد افزایش به ۱۳۳.۳۷ دلار، نئو با ۹.۳۲ درصد افزایش به ۱۴.۳۸ دلار، تتا با ۳.۹۵ درصد افزایش به ۰.۱۲ دلار، زد كش با ۶.۱۱ درصد افزایش به ۷۳.۰۹ دلار، دكارد با ۵.۵۶ درصد افزایش به ۲۱.۸۹ دلار، هایپر كش با ۷.۶۴ درصد افزایش به ۲.۳۴ دلار و زدكوین با ۵.۸۵ درصد افزایش به ۸.۲۲ دلار رسید.1398/11/23
20:17:04
5.0 / 5
3916
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت