رویدادی برای تولید اپلیكیشن در حوزه كودك و نوجوان، آخرین مهلت ارسال طرح اولیه

رویدادی برای تولید اپلیكیشن در حوزه كودك و نوجوان، آخرین مهلت ارسال طرح اولیه

به گزارش وبی كارت آخرین مهلت ثبت نام و ارسال طرح اولیه جهت شركت در مرحله سوم مسابقات برنامه نویسی ˮتیم كاپˮ دانشگاه صنعتی شریف اعلام گردید.


به گزارش وبی كارت به نقل از ایسنا، دانشگاه صنعتی شریف در چارچوب رویدادهای ماراتون برنامه نویسی موبایل كشور در حال برگزاری دوره سوم مسابقات "تیم كاپ" است و شركت كنندگان برای ثبت نام و ارسال طرح اولیه خود فقط تا ۳۰ مهر ماه فرصت دارند تا از جوایز ویژه دوره سوم بهرمند شوند.
"تیم كاپ" یك مسابقه برنامه نویسی آندروید است با هدف تولید اپلیكیشن در "حوزه كودك و نوجوان" و برنامه نویسان در هر سطحی می توانند در این رویداد شركت نمایند.
شركت كنندگان بعد از ثبت نام و معرفی طرح و ایده خود و در صورت دریافت تاییدیه هیات داوران در یك بازه زمانی ۳۰ روزه باید به آماده سازی و ارسال طرح اولیه خود بپردازند. نفرات و تیم های برتری كه محصول اولیه آنها مورد تایید هیات داوران قرار گیرد، موفق به دریافت جایزه فاز اول شده و سپس وارد مرحله توسعه و تجاری سازی محصول اولیه خود خواهند شد كه از جوایز ویژه و بسته های حمایتی این فاز بهره مند خواهند شد. مهمترین شاخص های ارزیابی، جذابیت طرح / كاربری بودن آن/ قابلیت توسعه، تجاری سازی و داشتن روش های درآمدزایی/اندازه بازار/معقول بودن زمان اجرای آن از نظر فنی خواهد بود.
جوایز رویداد در چارچوب جوایز مختلف نقدی و بسته های حمایتی جهت تجاری سازی محصول عرضه خواهد شد.


۳۰ میلیون تومان
۵۰ میلیون تومان
دستیابی به تعداد مخاطب تعیین شده
اجباری
برند مشترك


1398/07/21
20:05:59
5.0 / 5
4138
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , صنعت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت