تاثیر ۵۰۰درصدی آموزش سئو سایت در افزایش درآمد یك ساله

تاثیر ۵۰۰درصدی آموزش سئو سایت در افزایش درآمد یك ساله

به گزارش وبی كارت ما در این مقاله با استفاده از نكات آموزشی وب سایت نیوسئو كه یكی از مهمترین و معتبرترین مراكز آموزش سئو در ایران به حساب می آید، مهمترین نكات و علل یادگیری سئو را جمع آوری كرده ایم تا خیلی از علاقه مندان سئو را از سردرگمی در بیاوریم.امروزه استفاده از دوره های آموزش سئو یكی از مهمترین و بهترین روش های یادگیری بازاریابی اینترنتی است. اما مساله ای كه به وجود می آید این است كه چرا یادگیری سئو سایت، تا این حد برای صاحبان وب سایت ها اهمیت دارد؟
به همین منظور، خیلی از افراد كاوشهای فراوانی در مورد جایگاه و اهمیت آموزش سئو و یادگیری آن انجام داده اند؛ اما بسیاری از آنها پاسخ درستی دریافت نكرده اند. با این وجود اصلا جای نگرانی وجود ندارد.
ما در این مقاله با استفاده از نكات آموزشی وب سایت نیوسئو كه یكی از مهمترین و معتبرترین مراكز آموزش سئو در ایران به حساب می آید، مهمترین نكات و علل یادگیری سئو را جمع آوری كرده ایم تا خیلی از علاقه مندان سئو را از سردرگمی در بیاوریم. سئو چیست و چرا باید آنرا بیاموزیم
در ابتدا بهتر است كه تعریف مختصری از سئو سایت برای آن دسته از افرادی كه آشنایی كاملی با این قضیه ندارند، عرضه نماییم. سئو مخفف عبارت انگلیسیSearch engine optimization می باشد. به صورت خلاصه، بهینه سازی سایت یعنی اینكه وب سایت خویش را برای كسب رنك بهتر در صفحات نتایج جستجوی گوگل بهینه نماییم.
گوگل با استفاده از ربات ها و خزنده های خود، وب سایت های مختلف را بر مبنای فاكتورهایش، دسته بندی می كند. ازاین رو صاحبان كسب و كارهایی كه از استراتژی های سئو به بهترین شكل استفاده می نمایند، در صفحات نتایج جستجو رتبه بهتری خواهند داشت. ۱-یادگیری چگونگی عملكرد موتورهای جستجو
امیر قمصری مدیر و مؤسس وب سایت نیوسئو، در این مورد بیان كرده است كه این سئو سایت است كه سبب می شود افراد با كاركرد موتورهای جستجو همچون گوگل بیشتر آشنا شوند؛ چونكه وقتی آغاز به بهینه سازی سایت خود می كنید، مجبور هستید برای كسب رتبه بهتر از گوگل این موتور جستجو را به خوبی شناخته و درك كنید. ازاین رو سئو تنها یك مهارت نیست بلكه راهی است برای درك بهتر موتورهای جستجو.
البته باید به این نكته توجه داشته باشید كه هیچكس نمی تواند بگوید به صورت كامل، عملكرد موتورهای جستجو را می شناسد؛ چونكه موتورهای جستجو مثل گوگل، همیشه در حال بروز رسانی الگوریتم های خود هستند و هیچكس با استفاده از نكات آموزش سئو هم نمی تواند به شاخص های رتبه بندی آنها مسلط شود.
به عنوان مثال، در سال های قبل، كاربران متوجه شدند كه می توانند با استفاده از بك لینك ها، سیستم رنكینگ گوگل را فریب دهند. گوگل هم بعد از مدت كوتاهی با عرضه یك الگوریتم جدید فعالیت این افراد را متوقف كرد.
شما با استفاده از نكات مهمی كه در كلاس های آموزش سئو بیان می شود، مثل آموزش ایمیل ماركتینگ، آموزش تولید محتوا، آموزش لینك سازی و خیلی از موارد دیگر، تنها قسمت نظریه بهینه سازی سایت را می آموزید. هیچ نكته مهمی بدون كاربردی كردن آن ارزشی ندارد؛ ازاین رو بهتر است تا هر چه زودتر نكات مهم سئو سایت را خود شما شخصا انجام دهید. البته بعضی از مراكز معتبر آموزشی، علاوه بر اینكه نكات بسیار مهم آموزش سئو را به بهترین شكل به شما می آموزند، به صورت عملی هم این روند را ادامه می دهند. ۲- سئو سایت یك سرمایه گذاری دراز مدت است
سئو و بهینه سازی سایت چیزی نیست كه به صورت فوری رتبه شما را بهبود دهد. البته تنها در صورتی می توانید در سئو سایت خود به سرعت پیشرفت كنید كه نكات مهم آموزش تولید محتوا را پیاده سازی كرده باشید. اگر تازه آغاز به عملی كردن استراتژی های آموزش سئو كرده اید، حداقل ۶ ماه طول می كشد تا نتیجه كار خویش را مشاهد كنید. ۳- بهینه سازی سایت یك حرفه فوق العاده برای انتخاب است
بر اساس آمارهای به دست آمده از وب سایت نیوسئو، در چند سال قبل بهینه سازی سایت به یكی از بهترین و پردرآمدترین مشاغل جهان تبدیل گشته است. حتی در ایران هم شاهد این مورد هستیم. استراتژی های بازاریابی دیجیتال، نكات مهم آموزش تولید محتوا و ایمیل ماركتینگ از مهمترین مواردی هستند كه افراد بر آنها تمركز دارند.
دلایل بسیار زیادی برای انتخاب سئو بعنوان حرفه خود وجود دارد. از نظر متخصصین سئو همچون امیر قمصری، یكی از مهمترین این علل، بالا بودن تقاضا در این رشته است. مطمئن باشید كه با گذشت زمان، صاحبان سایت ها بیشتر به اهمیت سئو پی برده و بیشتر به دنبال كسانی می روند كه خدمات سئو را عرضه می كنند. در نتیجه همیشه در این رشته می توانید درآمد داشته باشید. ۴- سئو بخش مهمی از دیجیتال ماركتینگ است
سئو و بازاریابی دیجیتال كاملا با یكدیگر مرتبط هستند. به این صورت كه شما با انجام سئو وب سایت شركت های دیگر، با آنها همكاریهای زیادی را تجربه خواهید كرد. تبدیل شدن به یك متخصص سئو یكی از بهترین مهارت هایی است كه یك بازاریاب سئو به آن نیاز دارد.
۵- بدون هیچ هزینه ای ترافیك طبیعی دریافت خواهید كرد
جذب ترافیك سایت در نتایج جستجو گوگل برای همه كابران مجانی است. البته این در صورتی كاربرد خواهد داشت كه از نكات مهم آموزش سئو بهره برده باشید. با یادگیری سئو به شكلی صحیح به راحتی می توانید رنك بسیار خوبی از گوگل دریافت كنید. ۶- كسب درآمد بیشتر با یادگیری سئو
اگر شما عملیات سئو خویش را به بهترین شكل ممكن انجام دهید، طبیعتا در كسب و كار خود پیشرفت بسیار زیادی خواهید داشت. ازاین رو اگر هدف شما عرضه خدمات یا فروش محصول باشد، بعد از افزایش رتبه سایت، به شكل قابل توجهی درآمد شما هم افزوده می شود.
امیدواریم حالا اهمیت سئو در كسب و كار اینترنتی را به خوبی فهمیده باشید. Newseo اعلام نموده است كه امروزه بهینه سازی سایت جزء یكی از پر تقاضاترین رشته ها در جهان به حساب می آید. در نتیجه پیشنهاد می نماییم هرچه زودتر آغاز به یادگیری سئو كرده و از رقبای خود پیشی بگیرید.
2121

1398/06/30
15:41:46
5.0 / 5
4261
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت