چرا در طراحی وب سایت سئو و بهینه سازی بسیار مهم می باشد

چرا در طراحی وب سایت سئو و بهینه سازی بسیار مهم می باشد

وبی كارت چرا در طراحی وب سایت سئو و بهینه سازی بسیار مهم می باشدطراحی وب سایت یك فرآیند و ابزاری است كه شامل خیلی از مزایای عالی و مناسب برای كمك به شغل و تجارت شما در هر ابعادی می باشد.
یك طراحی وب سایت عالی با بهینه سازی سایت شما در موتور جستجو، نقش بزرگی را برای تجارت شما ایفا می كند. از بارگیری محتوای با كیفیت تا دسترسی ساده وب سایت شما در هر دستگاهی. مزایای طراحی وب سایت وردپرس
وردپرس یك سیستم مدیریت محتوا (CMS) جهت راه اندازی و ایجاد سایت ها و وبلاگ ها است. وردپرس (WordPress) در ابتدا تنها یك سیستم مجانی وبلاگ نویسی بود كه امكانات خوبی را در اختیار وبلاگ نویسان قرار می داد و سپس به صورت یك سیستم مدیریت محتوا یا نرم افزار متن باز برای مدیریت محتوای سایت ها ارائه شد.
وردپرس با زبان برنامه نویسی پی اچ پی (PHP) نوشته شده و توسط مای اس كیوال پشتیبانی می شود. این سیستم كاملاً مجانی و متن باز است.
در زیر ویژگیهایی مهم طراحی سایت وردپرس ذكر می شود كه این خصوصیات اساسی بوده و باید پیش از انتخاب یك مبحث خاص مورد توجه قرار گیرد.

كاهش هزینه:
علاوه بر راه اندازی كم هزینه سایت، دیگر نیازی نیست كه برای هر تغییری كه می خواهید در سایت انجام دهید، به شركت طراح سایت خود رجوع كنید. وردپرس این امكان را به شما می دهد كه هر زمان خواستید، تغییرات خویش را درون سایت ایجاد كنید، مطالب جدید در سایت منتشر كنید، كاربران خویش را مدیریت كنید، به نظرات رسیدگی كنید و ….
ظاهر زیبا:
در سطح اینترنت هزاران قالب مخصوص وردپرس وجود دارد كه شما می توانید انتخاب كنید و روی سایت خود پیاده سازی كنید. اما وردپرس امكان اینكه قالب سفارشی خویش را طراحی و استفاده كنید را هم دارد.
مدیریت آسان:
شما به راحتی می توان سایت خویش را در هر جا كه هستید، چه با كامپیوتر و چه با تلفن همراه، مدیریت كنید و نیازی به هیچ گونه برنامه جانبی ندارید.
ارتباط با شبكه های اجتماعی:
وردپرس و افزونه های جانبی آن به شما این امكان را می دهند كه به صورت خودكار سایت خویش را به شبكه های اجتماعی بزرگ مانند توییتر، فیس بوك و یوتیوب متصل كرده و مشتریان خویش را از تغییرات سایت خود آگاه سازید.
سئو عالی:
وردپرس به صورت استاندارد كدنویسی شده است تا سئو سایت شما را هر چه بیشتر بهبود ببخشد تا در نتایج گوگل بهترین جایگاه را داشته باشید. البته سئو فقط به سیستم مدیریت محتوای انتخابی شما محدود نمی گردد و موارد زیاد دیگری هم در این بخش سهیم هستند. وردپرس به خودی خود موارد محدودی از سئو را دربردارد و می توان با استفاده از پلاگین های گوناگونی همچون yoast seo و All in One SEO تا حد زیادی به رتبه وب سایت كمك كرد.
بروزرسانی رایگان:
وردپرس یكی سیستم مدیریت محتوای كاملاً مجانی است و بسیار در به روزرسانی و رفع مشكلات احتمالی فعال است. شما می توانید تمام این به روز رسانی ها را به صورت مجانی دریافت و با یك كلیك نصب كنید!
امنیت:
وردپرس از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. اما به علت اینكه امنیت یك مساله نسبی است و هیچ وقت صد در صد نخواهد بود، وردپرس هر روز مشكلات وردپرس را بررسی می كند و در به روز رسانی ها رفع می كند. علاوه بر تیم وردپرس، برنامه نویس های زیادی در جهان هستند كه روی امنیت وردپرس كار می كنند. علاوه بر اینكه وردپرس به خودی خود تا حد زیادی ایمن است، افزونه هایی برای ایمن تر كردن سایت هم وجود دارد تا سایت خویش را امن تر كنید. نخستین قدم برای افزایش امنیت وردپرس، تغییر آدرس ورود به پنل مدیریت آن می باشد.
انعطاف پذیری وردپرس:
وردپرس، یكی از منعطف ترین سیستم های مدیریت محتوای جهان است كه افراد خواهند توانست آنرا برای كاربری دلخواه خود ویرایش كنند. همینطور وردپرس دارای هزاران افزونه وردپرس است كه از راه آنها می توانید انواع امكانات را به سایت خود اضافه كنید.

امروزه مصرف كنندگان برای كمك به یافتن همه چیز از رستوران تا عرضه دهندگان نرم افزار به موتورهای جستجو متكی هستند.
این بدان معنا است كه صرف نظر از آنچه كسب و كار شما عرضه می دهد، مخاطبان هدف شما به احتمال زیاد در موتورهای جستجو مانند Google به جستجوی محصولات یا خدماتی مانند شما می پردازند. و اگر می خواهید آنها را به سایت خود جذب كنید، به سئو و بهینه سازی موتور جستجو نیاز دارید.
اما اگر مدت زیادی را صرف تحقیق در مورد گزینه های خود در زمینه بازاریابی دیجیتال كرده اید، احتمالاً قبلاً آنرا شنیده اید. سوال منطقی بعدی این است كه چگونه بهینه سازی موتور جستجو را انجام دهیم.
به همین دلیل در این مقاله، دقیقاً توضیح خواهیم داد كه چه چیزی سئو (SEO) را بسیار مهم می كند، همینطور چند روش بهینه سازی موتور جستجو و ابزارهای بهینه سازی موتور جستجو كه می توانید برای افزایش بازدید آنلاین خود استفاده كنید ذكر می نماییم.
اهمیت سئو در طراحی وب سایت معرفی سئو
سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو یك استراتژی برای بهبود رتبه سایت شما در نتایج موتور جستجو است.
این شامل شناسایی كلمات كلیدی و عباراتی است كه مخاطب هدف شما هنگام جستجوی محصولات یا خدمات مانند شما می باشد، سپس در جهت رتبه بندی مناسب برای آن جستجوها، تلاش می شود. البته، این یك توضیح ساده است و می توانید برای جستجوی عمیق تر بهینه سازی موتور جستجو، منابع ما را در مورد "سئو" بررسی كنید. اهمیت سئو
امروزه سئو (SEO) بخشی اساسی از راهبرد موثر در بازاریابی است. اما برای برای نشان دادن اهمیت آن، به دلایلی كه وب سایت شما به سئو نیاز دارد می پردازیم. سئو می تواند به شما در ساخت برند خود كمك نماید
اگرچه برندسازی اغلب یك استراتژی بازاریابی سنتی به حساب می آید، در حالیكه سئو كاملاً در رده دیجیتالی قرار می گیرد، این دو شامل مراحل مشابه است.
ساختن یك برند مستلزم توجه به آنچه شما عرضه می دهید و آنچه دیگران در مورد آن می گویند، را در نظر می گیرد.
· یك وب سایت سئو شده ترافیك بیشتری را كسب می كند
از سوی دیگر، هدف سئو بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجو است. اما فراتر از آن، هدف دستیابی به رتبه های بالا برای جذب ترافیك بیشتر و از نظر ایده آل، تبدیل این ترافیك به مشتری و سبقت از رقیبان است.
· سئو از شما نمی خواهد كه هزینه فضای تبلیغ را بپردازید
یكی از بزرگترین مزایای سئو (SEO) این است كه پرداخت هزینه برای فضای تبلیغات را شامل نمی گردد.
نحوه عملكرد تبلیغات سنتی را در نظر بگیرید. شما مكانی را كه می خواهید برند شما ظاهر شود مشخص می كنید، چه در یك كانال تلویزیونی یا ایستگاه رادیویی خاص باشد، چه در صفحات یك مجله یا روزنامه، سپس شما به شركتی كه صاحب آن رسانه است، برای مكان آن تبلیغ می پردازید. امكان دارد هزینه تبلیغ خویش را برای مدت زمان مشخص یا در تعداد مشخصی بپردازید به محض آخر این دوره، تبلیغات شما متوقف می شود و نتایج برای تجارت شما متوقف خواهد شد. حال، صفحات مختلفی را كه در نتایج موتور جستجو وجود دارد، در نظر بگیرید.

اولین نتیجه در این فهرست، تبلیغات با پرداخت به ازای هر كلیك یا PPC است كه برچسب Ad نشان داده شده است. نقریبا مانند تبلیغات سنتی، كسب یكی از این نقاط با پرداخت هزینه.
البته، اگر با PPC آشنا هستید، می دانید كه تبلیغ كنندگان فقط هنگامی كه كاربر روی یك تبلیغ كلیك می كند و از سایت بازدید می كند، پرداخت می كنند.
هنوز هم، هر بازدید كننده هزینه ای را شامل می شود و دقایقی كه یك تبلیغ كننده فعالیت خویش را متوقف می كند، آنها نمایش را متوقف می كنند.
اما سایتهایی كه در نتایج ارگانیك قرار می گیرند، به صورت مستقیم زیر آن تبلیغات، هیچ پولی برای این رتبه بندی ها نمی پردازند. در حالیكه احتمالاً آنها وقت و هزینه قابل توجهی را برای ایجاد صفحات رتبه بندی در آن نقاط سرمایه گزاری نموده اند، آنها در صفحه یك ظاهر می شوند چونكه الگوریتم گوگل فكر می كند كه آنها ارزش بالایی را برای كاربران فراهم می كنند.
در نتیجه، آنها بدون هزینه كردن یك ریال، ترافیك مناسب برای كسب و كار خویش را دریافت می كنند. سئو به مخاطب هدف شما كمك می نماید تا سایت شما را پیدا كند
سئو (SEO) می تواند به شما كمك نماید تا در جستجوی اطلاعات به شكل جدی در مقابل مخاطب مورد نظر خود قرار گیرد. و با عنایت به اینكه چقدر معمول است كه مصرف كنندگان از موتورهای جستجو برای یافتن اطلاعات در مورد محصولات و خدمات استفاده كنند، این یك فرصت بزرگ است. در حقیقت 62٪ از مصرف كنندگان وقتی می خواهند اطلاعات بیشتری در مورد یك تجارت، محصول یا خدمات جدید كسب كنند، ابتدا به موتورهای جستجو متوسل می شوند و 41٪ آنها هنگام آماده بودن برای خرید از آنها استفاده می نمایند. خدمات سئو
خدمات سئو یك فرایند بوده و مادامی كه وب سایت شما در دنیای وب وجود دارد می بایست این فرایند وجود داشته باشد. این خدمات شامل:
· بهینه سازی داخلی صفحه اصلی و صفحات محصولات
· افزایش سرعت وب سایت
· كسب رتبه در صفحه اول گوگل برای كلمات كلیدی وب سایت انواع خدمات سئو
· خدمات مشاوره سئو
· خدمات سئو كلمات كلیدی رقابتی
· آنالیز وضعیت سئو سایت و گزارش نقصها و تدوین استراتژی
· خدمات سئو سایت خبری
· خدمات سئو سایت شركتی
· خدمات سئو سایت فروشگاهی
· خدمات سئو سایت وردپرسی
· خدمات سئو محلی (Local SEO)

ایران سایت با سالها تجربه موفق در صنعت وب ایران و به عنوان یكی از موفقترین عرضه دهندگان خدمات سئو (SEO) در ایران آماده كمك به شماست.
برای مشاوره و همینطور تعیین زمان جلسه برای پروژه سئو و بهینه سازی میتوانید از راه سیستم ثبت درخواست ایران سایت یا از راه تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۶۴۵۰ با ما در ارتباط باشید.
2121

1398/06/18
23:55:52
5.0 / 5
4388
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت