بی نظمی در دسترسی كاربران به گوگل و جی میل

بی نظمی در دسترسی كاربران به گوگل و جی میل

وبی كارت: دسترسی بعضی از مناطق جهان خصوصاً آمریكا به Gmail گرفتار بی نظمی شده است.


به گزارش وبی كارت به نقل از بیزینس اینسایدر، خیلی از كاربران گزارش كرده اند كه دسترسی آنها به حساب كاربری خود در گوگل با بی نظمی روبه رو شده است كه در این بین، شمار اختلالات رخ داده در شهرهای شرقی آمریكا همچون نیویورك و بوستون بیشتر از سایر نقاط بوده است. سامانه گزارش های گوگل اعلام نموده است كه از پس از ظهر روز گذشته تابحال بیشتر از ۴۰۰۰ گزارش بی نظمی دسترسی از كاربرانش در آمریكا دریافت كرده است.
این اولین باری نیست كه عملكرد گوگل گرفتار چنین مشكلاتی می شود و در ماه مارس نیز گزارش های زیادی از اختلال در گوگل درایو توسط كاربران مخابره شده بود.
اكانت رسمی جی میل در واكنش به این خبر در توئیتر اعلام نمود كه تلاش ها برای بازگشت فعالیت این صندوق الكترونیكی محبوب به روال عادی ادامه دارد. طبق اعلام گوگل، دسترسی به خدمات قطع شده در بعضی از مناطق باردیگر برقرار شده است و كار تا بازگشت شرایط به حالت عادی برای همه كاربران ادامه خواهد داشت.
گوگل اعلام نموده است كه هنوز از حمله بدافزاری به ساختار خود مطمئن نیست با این وجود از كاربرانش خواسته است كه نسبت به حل مشكل صبور باشندچرا كه تلاش ها برای بهتر شدن سرویس Gmail ادامه دارد.
منبع:

1398/05/30
15:53:25
5.0 / 5
4746
تگهای خبر: خدمات , سرویس , كاربر , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت