برای سریعترین اینترنت جهان به كجا سفر كنیم؟

برای سریعترین اینترنت جهان به كجا سفر كنیم؟

وبی كارت: اگر در هتل نشسته اید و احساس می كنید كه زمان بسیار زیادی طول می كشد تا خاطرات مسافرت خودرا در Instagram پست كنید، امكان دارد مشكل از Wi-Fi هتل نباشد. این مساله می تواند به سبب زیرساخت اینترنت آن كشور باشد. اما، شگفت آور این است كه برخی از مكان های به ظاهر دورافتاده بعضی از سریع ترین اتصالات اینترنت را دارا هستند.Travelandleisure: بر طبق رتبه بندی لیگ جهانی پهنای باند از دید تحلیلگر انگلستان، جزیره ماداگاسكار آفریقا دارای سریعترین اینترنت در جهان است. با سرعت ۲۴.۹ مگابیت در ثانیه اینترنت ماداگاسكار بیشتر از دو برابر سریعتر از میانگین جهانی است. با رتبه ۲۲ در جهان، سرعت اینترنت ماداگاسكار فراتر از فرانسه، انگلستان و كانادا است.
سرعت بالا به سبب ایجاد سیستم كابل زیر دریای آفریقای شرقی است. كابل فیبر نوری زیر آب از سودان به آفریقای جنوبی عبور می كند. اما حتی با سرعت های باور نكردنی، امكان دارد در ماداگاسكار نیز مشكلاتی وجود داشته باشد. برآورد شده است كه تنها دو درصد از جمعیت جزیره دسترسی به اینترنت دارند.
از لحاظ Hyper-Connectivity، بهترین گزینه سنگاپور است. این كشور دارای سریعترین اتصال به اینترنت در جهان است و ۸۲ درصد از ساكنان به آن دسترسی دارند.
كشورهای اسكاندیناوی سریعترین رقیبان را ایجاد كرده اند. سوئد، دانمارك و نروژ (به همین ترتیب) دارای اتصالات فیبر خالص هستند و به ساكنان و بازدیدكنندگان بعضی از سریعترین اتصالات جهان می رسانند.
ایالات متحده برای سرعت اینترنت به رتبه ۲۰ می رسد، به این معنا كه ۱۹ كشور دیگر در این سیاره (از جمله بلژیك، ژاپن و اسپانیا) وجود دارند كه در آن از سرعت زیاد اینترنت شگفت زده شوید.
۲۱۲۱


منبع:

1398/04/05
13:04:38
5.0 / 5
4153
تگهای خبر: اینترنت , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت