هدیه شاتل به مشتركانش برای روز ارتباطات

هدیه شاتل به مشتركانش برای روز ارتباطات

وبی كارت: شاتل موبایل از اعطای 1300 مگابایت اینترنت همراه شاتل موبایل پلاس و 100 دقیقه مكالمه شاتل موبایلی به مشتركین قدیمی و جدید سیمكارت های خود، به مناسبت فرارسیدن روز جهانی ارتباطات مخابراتی و جامعه اطلاعات آگاهی داد.


به گزارش وبی كارت به نقل از ایسنا، بنابر اعلام شاتل موبایل، به مناسبت فرارسیدن روز جهانی ارتباطات مخابراتی و جامعه اطلاعات كه هر ساله با محوریت اتحادیه جهانی مخابرات و با هدف كمك به ایجاد ارتباطی پایدار و مستحكم میان كشورهای مختلف و مردم جهان گرامی داشته می شود، كلیه مشتركان قدیمی و جدید سیمكارت های شاتل، ۱۳۰۰ مگابایت اینترنت شاتل موبایل پلاس به همراه ۱۰۰ دقیقه مكالمه شاتل موبایلی هدیه می گیرند.
این طرح در روز یكشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه به مدت ۲۴ ساعت برای مشتركین شاتل موبایل فعال شده و آنها می توانند از بسته هدیه «شاتل موبایل پلاس» در صدها شهر كشور استفاده كنند. همین طور ۱۰۰ دقیقه مكالمه شاتل موبایلی به حساب سیمكارت مشتركین این اپراتور اضافه خواهد شد.
افزون بر این، در طرح رمضان شاتل موبایل، مشتركین سیمكارت های این اپراتور می توانند تا اختتام ماه مبارك رمضان به ازای میزان مصرف اینترنت همراه در طول یك هفته، تا ۹۰ دقیقه مكالمه خارج شبكه و ۱/۵ گیگابایت اینترنت همراه شاتل موبایل پلاس، در هفته بعدی هدیه بگیرند.
همچنین، مشتركین می توانند در صورت خرید حداقل ۵ هزار تومان شارژ در طول ماه مبارك رمضان بوسیله كد دستوری #۱* در روز عید فطر امسال، یك بسته یك و نیم گیگابایتی اینترنت هفتگی شاتل موبایل پلاس عیدی بگیرند.
متقاضیان برای كسب اطلاعات بیشتر، انتخاب شماره و خرید سیمكارت شاتل با پوشش سراسری ۳G و ۴G و پیش شماره ۰۹۹۸ و كد یك، می توانند به وب سایت شاتل موبایل به نشانی www.shatelmobile.ir بازگشت كنند و یا بوسیله شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با كارشناسان پشتیبانی شاتل موبایل تماس بگیرند.
درباره شاتل موبایل
شركت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) بعنوان شبكه همراه گروه شركت های شاتل، در سال ۱۳۹۴ و با هدف تمركز روی نسل های جدید خدمات ارتباطی بیسیم مبتنی بر شبكه های تلفن همراه، TD-LTE و Wi-Fi عمومی تاسیس شد، این شركت در اسفند ۱۳۹۵ موفق به دریافت "پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه" (Full MVNO) از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه كشور شد و در كمتر از ۶ ماه بعد از صدور این پروانه، موفق به راه اندازی تجاری اولین شبكه كامل تلفن همراه نسل جدید كشور با نام تجاری "شاتل موبایل" شد.
شاتل موبایل خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یكپارچه به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه به مشتركین خود با پیش شماره ۰۹۹۸ و كد ۱ در سراسر كشور نمایش می كند.
منبع:

1398/02/30
15:05:47
5.0 / 5
4104
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت