محدودیت جدیدی كه به توییتر اضافه می شود، چیست؟

محدودیت جدیدی كه به توییتر اضافه می شود، چیست؟

به گزارش وبی كارت اخیرا توییتر محدودیت جدیدی را به پلت فرم خود اضافه كرده كه به واسطه آن كاربران تنها قادر خواهند بود تا سقف ۴۰۰ نفر را در روز در حساب كاربری خود فالو یا دنبال كنند.


به گزارش وبی كارت به نقل از ایسنا، با عنایت به آنكه در سال های اخیر شبكه های اجتماعی به شدت تحت فشارهای سیاسی و نهادهای دولتی و منتقدان قرار گرفته اند، به نظر می آید كه بعضی از آنها همچون توئیتر تلاش بیشتری برای مقابله با انتشار اخبار كذب و دروغین، حساب های كاربری تقلبی و فعالیت های مشكوك می كنند تا حسن نیت خویش را به نهادهای نظارتی و دولتی اثبات كنند و بدین ترتیب محیط سالم تری را برای كاربران شبكه های اجتماعی فراهم بیاورند تا در آن به تبادل نظر و اطلاع رسانی بپردازند.
در تازه ترین اخباری كه در وب سایت تك كرانچ انتشار یافته، توئیتر اخیرا اعلام نموده است كاربران از این پس دیگر قادر نخواهند بود بیشتر از ۴۰۰ نفر یا حساب كاربری در این شبكه اجتماعی را به صورت روزانه فالو (follow) یا دنبال كنند.
كاربران توئیتر برای سالیان سال از یك استراتژی در پلت فرم این شبكه اجتماعی استفاده می كردند كه پس از فالو كردن تعداد زیادی از حساب های كاربری ناشناس كه خیلی اوقات عدد آن به بالغ بر یك هزار اكانت هم می رسید، آنها را آنفالو ( unfollow) كرده و بدین ترتیب باعث رشد و معروف تر شدن حساب كاربری خود می شدند. این كار به استراتژی رشد حساب كاربری در توئیتر معروف شده بود.
حالا به نظر می آید كه توئیتر مچ این دسته از كاربران متقلب و فریبكار را كه الگوریتم های این شبكه اجتماعی را دور زده و از آن به منظور رشد حساب كاربری خود سو استفاده می كردند، گرفته و می خواهد دیگر به آنها اجازه چنین كاری را ندهد.
به همین سبب توئیتر در تازه ترین اقدام خود تلاش كرده كه از چنین كاری جلوگیری به عمل بیاورد و دیگر اجازه فالو و دنبال كردن بیشتر از ۴۰۰ نفر و اكانت در روز را به كاربرانش نخواهد داد.1398/01/21
14:53:28
5.0 / 5
4376
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت