نرخ قبلی برقرار ماند

كسر ۱۰ هزار تومان برای پیامك های سالانه بانكی

كسر ۱۰ هزار تومان برای پیامك های سالانه بانكی

به گزارش وبی كارت مبلغ ۱۰ هزار تومان به ازای هر حساب، بابت كارمزد سالانه ارسال پیامك كسر می شود و مشتریانی كه تمایلی به استفاده از خدمات پیامكی در سال آینده ندارند، می توانند با رجوع حضوری به شعب و باجه های بانكی، از این خدمات انصراف دهند.


به گزارش وبی كارت به نقل از ایسنا، بر مبنای مصوبات بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران و رویه جاری بانك ها در خصوص ضرورت اطلاع رسانی به موقع تمامی عملیات واریز و برداشت حساب های مشتریان از راه ارسال پیامك، مقرر است مبلغ ۱۰۰ هزار ریال به ازای هر حساب بابت كارمزد سالانه ارسال پیامك كسر شود.
حساب هایی كه مشمول كارمزد شده اما كسری موجودی دارند، بعنوان بدهی حساب منظور شده و به محض تكمیل موجودی، كارمزد مربوطه از حساب مذكور كسر می شود. همینطور مشتریانی كه تمایلی به استفاده از خدمات پیامكی در سال آینده ندارند می توانند به شعب یا باجه های این بانك در سراسر كشور رجوع و فرم انصراف را تكمیل و ارائه نمایند.
طبق اعلام پست بانك، سپرده های حقوق كاركنان، سپرده های بلندمدت، سپرده های دهیاری ها، حساب های كارگزاران باجه های بانكی و حساب های حقوقی مشمول دریافت كارمزد مذكور نمی گردد.
در صورتیكه هر یك از مشتریان بانكی، علیرغم عرضه فرم انصراف یا مواردی كه شامل استثنا می شود، كارمزدی از حساب آنها كسر شده باشد، می توانند با رجوع به شعب و باجه های بانك در سراسر كشور، وجه كسر شده را مسترد كنند.1397/12/24
00:55:34
5.0 / 5
4252
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت