بختیار: فیلترینگ فضای مجازی سكان پیشبرد اهداف انقلاب را از جوانان مومن و متعهد می گیرد

بختیار: فیلترینگ فضای مجازی سكان پیشبرد اهداف انقلاب را از جوانان مومن و متعهد می گیرد

وبی كارت: یك عضو فراكسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه با اعتماد به جوانان می توان از فضای مجازی بعنوان ابزاری برای رسیدن به اهداف انقلاب بهره برد، اظهار داشت: فیلترینگ فضای مجازی سكان پیشبرد اهداف انقلاب را از جوانان مومن و متعهد می گیرد.


علی بختیار در گفت وگو با ایسنا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری كه فرمودند فضای مجازی می تواند ابزاری برای زدن تو دهنی به دشمنان انقلاب باشد، بیان كرد: همان طوری كه مقام معظم رهبری اشاره كردند یكی از ابزاری كه ما می توانیم به وسیله آن با استكبار و زورگویی آمریكا و دشمنان در سطح جهان مقابله نماییم، فضای مجازی و ابزار تكنولوژی است.
ایشان سپس اظهار نمود: امروز تعداد كاربران ما در فضای مجازی زیاد است و با وجود اینكه شاید تصور شود كه كاربرهای ما از فضای مجازی برای كارهای غیر حرفه ای استفاده می نمایند، اما در حقیقت این تصور غلط است و جوانان ما در جهت كار آفرینی و احداث محتواهایی در راستا روشنگری و توسعه آرمان های انقلاب اسلامی فعالیت دارند.
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس اشاره كرد: ما می توانیم با اعتماد به جوانان و استفاده از فضای مجازی در جهت اهداف انقلاب گام برداریم. اینكه نگاهی در كشور است كه فضای مجازی را تهدیدی برای كشور می بینند، غلط است. فیلترینگ فضای مجازی موجب میگردد سكان كار از جوانان مومن و متعهد برای كار كردن در جهت پیشبرد اهداف انقلاب گرفته شود.
ایشان سپس اشاره كرد: امروز در زمینه استارآپ ها و كسب و كارهای نوین یكی از فضاهایی كه ایده را به خلاقیت و خلاقیت ها تبدیل به نوآوری و نوآوری ها تبدیل به كارآفرینی شده، از راه فناوری اطلاعات است. از نظر من ما به جای اینكه نگاه تهدیدی به فضای مجازی داشته باشیم باید جوانان را به فضای مجازی هدایت نماییم تا بتوانند با بهره بردن از فضای مجازی در زمینه مسائل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی گام بردارند و در رسیدن به اهداف انقلاب یاری برسانند.1397/10/24
21:07:23
5.0 / 5
5043
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت