توییتر كاربرانش را به تعامل بیشتر سوق می دهد

توییتر كاربرانش را به تعامل بیشتر سوق می دهد

وبی كارت: به نظر می آید كه توییتر هم می خواهد پلتفرم خویش را به سمت و سوی تبادل نظر و ارتباطات بیشتر میان كاربران سوق دهد.به گزارش وبی كارت به نقل از ایسنا، گزارش های متعددی از جانب بعضی از كاربران در فضای مجازی انتشار یافته است كه نشان داده است شبكه اجتماعی توییتر هم می خواهد همچون سایر شبكه های اجتماعی، در نسخه بتا و آزمایشی خود امكان تبادل نظر و رابطه بیشتر كاربران و اعضای توییتر را به این پلت فرم اضافه كند.

در این گزارش ها عنوان شده است كه توییتر در نسخه بتای خود قابلیت جدیدی را برای عده محدودی از كاربرانش افزوده است تا وضعیت آنلاین آنها را نشان داده و به آنها این امكان را بدهد تا با پین كردن سوال در قسمت پروفایل خود با سایر افراد و مخاطبان احتمالی به بحث و گفتگو و تبادل نظر بپردازند. این قابلیت كه گفته می گردد «ice breakers» نام دارد، باعث می گردد كاربران باهم تعامل و ارتباط بیشتری داشته باشند.

بر اساس گزارش وب سایت the verge، همانطور كه كارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری پیشتر هم برآورد كرده بودند، كاربران توییتر هم همانند سایر شبكه های اجتماعی به سمت و سوی تبادل نظر و گفتگوهای بیشتر سوق داده خواهند شد تا پلتفرم های مذكور تبدیل به مكانی برای ارتباطات بیشتر و موثرتر شود.

گفته می گردد این قابلیت در نسخه بتا هفته آتی اجرا خواهد شد و بعد از اجرای آزمایشی بر روی كاربران داوطلب و منتخب توییتر، بازخوردهای مثبت و منفی آنها تحت بررسی قرار خواهد گرفت و توییتر هم درباره اجرای نهایی و همگانی این امكان و قابلیت های مذكور تصمیم گیری خواهد نمود.
1397/10/20
16:05:36
5.0 / 5
4694
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت