اخطار کلاهبرداری تتل کوین وارد پروژه TNT نشوید

اخطار کلاهبرداری تتل کوین وارد پروژه TNT نشوید

وبی کارت: هم اکنون شاهد انتشار توکنی به اسم TNT بدون پشتوانه علمی هستیم که احتمال خطر کلاهبرداری و بی ارزش شدن سرمایه مردم را دارد.


به گزارش وبی کارت به نقل از ایسنا، موضوعات در ارتباط با بلاک چین و دارایی های دیجیتال (رمزارزها) ابعاد گوناگونی دارد و هر کوین یا توکن می تواند نمایانگر یک خدمت یا ارزش یا دارایی سنتی باشد. همگی این کارکردها به همراه تیم و جامعه توسعه دهنده، خدمات و شبکه مرتبط ارزش یک دارایی برپایه فناوری بلاک چین را تعیین می کند و پیش از انتشار در متنی به اسم سپیدنامه یا همان وایت پیپر (White Paper) اعلام می شود و هر پروژه را میتوان از لحاظ فنی و اقتصادی بررسی کرد و انتشار هر کوین یا توکن روی یک بلاک چین کار بسیار ساده و کم هزینه ای قلمداد می شود.
هم اکنون شاهد انتشار توکنی به اسم TNT (تتل کوین) بدون هیچ پشتوانه علمی و حتی سپیدنامه مشخص، با همکاری افرادی با سابقه غیرشفاف با همکاری خواننده ای ملقب به تتلو هستیم که به شدت ریسک دارد و بهتر است با هیچ دلیل و عنوانی به این پروژه وارد نشوید.
بارها اخطار داده شده که هرگونه وعده پرداخت سود ثابت یا قول دادن برای رشد قیمتی یک دارایی دیجیتال از مهم ترین نشانه های ناسالم بودن و نزدیک بودن خطر کلاهبرداری و بی ارزش شدن سرمایه مردم است که این گونه وعده ها در این پروژه مشاهده شده است.
در این خصوص انجمن فناوران زنجیره بلوک اعلام نموده که با عنایت به درخواست کاربران این پروژه را بررسی و در رسته بسیار پر ریسک قرار می دهد. عواقب هرگونه تبلیغ یا معرفی پروژه های پرریسک توسط چهره های معروف که مخاطبین زیادی هم دارند متوجه شخص تبلیغ کننده است.
منبع:

1401/03/24
08:17:40
0.0 / 5
200
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
weby Card

webycard.ir - حق کپی رایت سایت وبی كارت محفوظ است

وبی كارت

معرفی کسب و کار شما در اینترنت